redstone.cz

Odvlhčování zdiva

Základní a nejčastější zdroje vlhkosti zdiva:

obr. Zdroje vlhkosti

Při odvlhčování zdiva je jediným správným řešením najít zdroj vlhkosti a tento zdroj vlhkosti odstranit. V praxi se při odvlhčování zdiva dostáváme mnohdy do situace, že zdroj vlhkosti odstranit nejde. Proto jsme nuceni přistoupit na kompromisní řešení, které může být dlouhodobé a v některých případech i trvalé. Jsou to obvykle případy, kdy zdroj vlhkosti není velmi intenzivní. Některé systémy redstone tato kompromisní řešení nabízí. Poraďte se na expertní poradenské lince +420 602 221 220, nebo na mailové adrese moc.liamg@enotsder.amiz .

Systém izolační a sanační desky redstone Clima Plus

Desky redstone Clima Plus se dají použít nejenom k vnitřnímu zateplení, ale i k sanaci vlhkého zdiva. Řeší problém nežádoucích účinků vody vzlínající z podzákladí, vody pronikající do zdiva z boků a pronikání srážkové vody.

Systém univerzální sanační desky redstone USP

V praxi se využívá trvalé odolnosti stavební sanační desky z křemičitanu vápenatého vůči vodě a extrémně vlhkému prostředí. Desky je možno využít v systému sanace zdiva suchou cestou jako systém DGD(deska-gel-deska) nebo jako stavební desky suché výstavby pro extrémně vlhké prostředí (tam kde neobstojí ani impregnovaný voděodolný sádrokarton se použije deska USP). Řeší problém nežádoucích účinků vody vzlínající z podzákladí, vody pronikající do zdiva z boků a pronikání srážkové vody.

Antikondenzační nátěr redstone

K zabránění, nebo omezení vzniku vodního kondenzátu na stěnách ‐ k vytvoření příjemného a zdravého klima v místnosti. K zabránění, nebo omezení vzniku plísní. Díky finální povrchové úpravě antikondenzačním nátěrem se může odpařovat voda ze stěn stavebních konstrukcí s nebývale větší intenzitou. Řeší problém nežádoucí kondenzace vody na stěnách.Poradenství, zastoupení redstone GmbH pro Českou republiku a Slovenskou republiku

ENSAN s.r.o.
Ing. Jaroslav Zima
294 74 Hlavenec 5

+420 602 221 220
 moc.liamg@enotsder.amiz
 www.redstone.cz
 www.ensan.cz

Prodej, servis a poradenství pro Českou republiku

Meffert ČR spol. s r.o.
Do Čertous 2627/9
Praha 20, okres Hlavní město Praha

Otevírací doba: po-pá 7-16:30 hod.

 Zelená linka: 800 156 612
 zc.treffem@treffem
 zc.treffem@ykvandejbo
 www.meffert.cz

Sekretariát
Tel.: 326 375 830 
Fax: 326 375 831

Obchod
TEL.: 326 375 820-1
FAX: 326 375 822
 mapa webu